فلش مموری کارتی، یک تیر و چند نشان

0

مایلم شما را با یکی از ابزارهای جالب و در عین حال سودمند در دنیای دیجیتال آشنا کنم. تا حالا اسم فلش مموری کارتی (کارت ویزیتی) را شنیده‌اید؟

خیلی‌ها وقتی برای اولین بار اسم فلش مموری کارتی را می‌شنوند هیچ ایده‌ای در مورد آن ندارند و فکر می‌کنند ترکیبی از فلش مموری و مموری کارت است تا اینکه یکی از آن‌ها را برای اولین بار می‌بینند و در همان لحظه‌ی اول عاشقش می‌شوند.

همه‌ی ما همیشه با خودمان کارت داریم، کارت مترو، کارت بانکی، کارت‌های تبلیغاتی و بسیاری از کارت‌های دیگر که اصلا نمی‌دانیم بعضی از آن‌ها از کجا آمده‌اند و در کیف ما قرار گرفته اند. اخیرا کارت تبلیغاتی یک مغازه‌ی هودفروشی را پیدا کردم و خوب فکر کردم و یادم آمد که بیشتر از یک سال است این کارت را دارم و اصلا نمی‌دانم چرا آن را نگه داشته‌ام.

فلش مموری کارتی هم همین است. یک کارت که یک فلش هم داخل آن وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید آن را به کامپیوتر و یا ضبط ماشین و یا هر جای دیگری که رابط یو اس بی دارد وصل کنید.

فلش مموری کارتی یک هدیه‌ی خلاقانه برای افرادی است که دوست دارید همیشه کارت ویزیت شما را داشته باشند و این کارت ویزیت برای آن‌ها ارزشمند باشد و با هر بار استفاده یاد شما بیفتند.

با فلش مموری کارتی بیشتر آشنا شویم

فلش مموری کارتی مثل یک کارت است. کارت بانکی یا هر کارت دیگری، شاید فکر کنید این کارت‌ها چگونه می‌توانند یک فلش مموری داخل خود داشته باشند؟ باید بگویم این دقیقا چیزی است که فلش مموری کارتی را تبدیل به یک کالای با ارزش کرده است.

در حالت عادی تشخیص یک کارت معمولی تبلیغاتی با فلش مموری کارتی کمی سخت است و شاید اصلا متوجه نشویم. اما اگر خوب دقت کنید یک قسمت گیردار در یکی از قسمت‌های کارت وجود دارد که مربوط به فلش است حالا اگر این قسمت گیر دار را فشار دهید فلش مموری تعبیه شده داخل آن را خواهید دید. یک فلش مموری با کمترین ضخامت ممکن.

این فلش‌ها در حافظه‌های ۸ و ۱۶ و ۳۲ و ۶۴ گیگ موجودند و کیفیت و سرعت انتقال داده‌ی آن هم تا حد زیادی مطلوب است. در برابر رطوبت هم مقاومند و افرادی که تا حالا از این کارت‌ها استفاده کرده‌اند از آن رضایت کامل داشته‌اند.

فلش مموری کارتی و دنیای تبلیغات

حالا می‌رسیم به کارکرد فلش مموری کارتی تبلیغاتی. به نظر شما چرا فلش مموری کارتی برای تبلیغات مناسب است؟ خود فلش مموری یکی از کاربردی‌ترین وسایل دیجیتال است و تقریبا همه‌ی ما از آن‌ها استفاده می‌کنیم. این فلش مموری می‌تواند برای تبلیغات بسیار خوب باشد اما یک مشکل دارد.

فلش مموری کارتی

شما می‌توانید روی فلش مموری تبلیغاتی چیزی چاپ کنید؟ شاید نهایتا بتوانید یک لوگوی کوچک روی آن درج کنید تا تبدیل به یک عنصر تبلیغاتی شود. اما همچنان کارکرد تبلیغاتی زیادی از نظر دیده شدن ندارد. فلش مموری کارتی این مشکل را حل کرده‌است. اما چطور؟

فلش مموری کارتی در حالت اولیه سطح خالی و سفید رنگ دارد و شما می‌توانید آن را تبدیل به کارت ویزیت کنید. روی کارت ویزیت معمولا چه چیزهایی درج می شود؟ می‌توانید روی فلش مموری کارتی هم دقیقا همان چیزها را درج کنید.

تا حالا کسی را دیده‌اید که فلش مموری اش را دور بیاندازد؟ من که ندیده‌ام، حتی فلش مموری خراب شده را هم دور نمی‌اندازند و این مزیت فلش مموری کارتی تبلیغاتی است. حالا دیگر کسی کارت ویزیت شما را دور نمی‌اندازد.

هر وقت یک کارت ویزیت به من داده می‌شود اگر متوجه شوم کارکردی برای من ندارد آن را دور می‌اندازم اما اگر یک کارت ویزیت به من داده شود که ۸ گیگ حافظه‌ی داخلی داشته باشد چهارچشمی از آن مراقبت می‌کنم. حالا متوجه کاربرد تبلیغاتی فلش مموری کارتی شدید؟

فلش مموری کارتی یعنی کارت ویزیت شما همیشه پیش مشتریان و مخاطبان شماست و هر بار که نیاز به محصولات یا خدمات شما داشته باشند به راحتی می‌توانند شما را پیدا کنند. خلاصه اینکه هر بار که از این فلش مموری استفاده می‌کنند یاد شما می‌افتند. تبلیغات همین است.

کمپین‌های تبلیغاتی شما با فلش مموری کارتی بیش از پیش جواب می دهند و نگرانی زیادی بابت هزینه‌هایی که می‌کنید نخواهید داشت، چرا که اولا دیگر خبری از تراکت‌ها و کارت ویزیت‌هایی که روانه‌ی سطل زباله‌ها می‌شوند نیست و دوم آنکه شما به مخاطب خود هدیه می‌دهید و چه چیزی لذت‌بخش‌تر از هدیه گرفتن؟ تازه هدیه‌ای به این زیبایی و با این همه کاربرد شگفت‌انگیز

سلیقه و هدف شما در اولویت قرار دارد

مجموعه هدایای تبلیغاتی صدرا این افتخار را دارد تا همیشه مطابق سلیقه و خواسته‌ی مخاطبان و کسب و کارها عمل کند و هدایای تبلیغاتی متناسب با کار آن‌ها طراحی و ارائه کند.

اولین مورد که اهمیت بسیار زیادی دارد چاپ روی فلش مموری کارتی است. کیفیت چاپ می‌تواند تاثیر زیادی روی اثرگذاری هدیه تبلیغاتی داشته باشد و بهترین هدایا هم اگر با چاپ نامناسب در اختیار مخاطبان قرار بگیرند اثرگذاری زیادی نخواهند داشت.

در مورد فلش مموری کارتی هم کیفیت چاپ باید در بالاترین سطح باشد. دقیقا مثل یک کارت ویزیت با تمام جزئیات. چاپ تمام رنگی و دقیقا مطابق با طرحی که شما پیشنهاد می‌دهید و ارسال می‌کنید انجام می‌شود و  می‌توانید از این بابت خیال خود را راحت کنید.

حافظه‌ی داخلی فلش مموری کارتی هم اهمیت دارد. به نظر می‌رسد بیشترین فلش کارتی خریداری شده ۸ و ۱۶ گیگابایتی بوده‌اند و برای نیاز مشتری هم تا حد زیادی مناسب‌‌اند. باز هم تصمیم گیرنده خود شمایید تا محصولی با بهترین کیفیت چاپ و متناسب با نیاز خود تهیه کنید. فراموش نکنید که سلیقه شما و هدف شما در اولویت قرار دارد.

فلش مموری کارتی با ویژگی‌های شگفت‌انگیز

فلش مموری کارتی معمولا در ابعاد جیبی بیشترین طرفدار را دارد چرا که بیشتر ما کارت‌ها را در کیف کارت خود قرار می‌دهیم و کارت‌ ویزیت‌ها هم غالبا در ابعاد جیبی ساخته می‌شوند. جنس آن  هم متفاوت است. از فلش مموری کارتی در جنس پلاستیکی تا PVC‌ و حتی چوبی وجود دارد که شما می‌توانید بسته به نیاز و سلیقه‌ی خود آن‌ها را تهیه کنید.

در ضمن شما نیازی ندارید بابت کیفیت مغزی فلش مموری نگران باشید. به طور مثال یکی از مغزی‌هایی که برای فلش مموری کارتی به کار برده می‌شود از برند TOSHIBA می‌باشد که یکی از بهترین برندهای ساخت فلش است.

فلش مموری

با این حال سرعت آن‌ها غالبا در حد USB 2.0 می باشد که عموما بیش از ۶٫۲ مگابایت بر ثانیه می باشد که سرعت نسبتا خوبی است.

در مورد قیمت چه؟ مجموعه هدایای تبلیغاتی صدرا همیشه برای کسب و کارها مناسب‌ترین قیمت را در نظر می‌گیرد و  قیمت‌های رقابتی آن زبانزد خاص و عام است. بهترین کیفیت با منصفانه‌ترین قیمت. دیگر نگران چه هستید؟

شروع تازه  و پایان خوش

به فکر شرکت در نمایشگاه هستید؟ یا دوست دارید یک کمپین تبلیغاتی موفق راه بیندازید و شرکت خود و محصولات و خدمات خود را بیشتر و بیشتر در مرکز توجه قرار دهید؟ یا دوست دارید مشتریان وفادار جلب کنید؟ برای همه‌ی اینها یک ایده می تواند خیال شما را راحت کند.

یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و کاربردی مثل فلش مموری کارتی می‌تواند یک گزینه‌ی عالی باشد. چرا؟

اگر در نمایشگاه شرکت می‌کنید احتمالا هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی خریداری خواهید کرد تا به مخاطبان خود بدهید پس چه هدیه‌ای بهتر از فلش مموری کارتی؟ اگر دوست دارید کمپین تبلیغاتی راه بیندازید احتمالا کلی تراکت و کارت ویزیت چاپ خواهید کرد که احتمالا بیشترشان هم دور ریخته می‌شوند حالا باز دوباره می‌پرسم چه چیزی بهتر از فلش مموری کارتی؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.