انواع هدایای تبلیغاتی

به دنیای پاوربانک های تبلیغاتی خوش آمدید

پاوربانک های تبلیغاتی
زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

اجازه بدهید نوبتی هم که باشد، در مورد خلاقیت محصولات تبلیغاتی، نوبت را به پاوربانک ها بدهیم. برای این که این وسیله آنقدر وجودش در عصر تکنولوژی و کامپیوتر مفید و ضروری است که هرچه از آن بگوییم کم گفته ایم. به خصوص زمانی که تابستان فرا می رسد و مصرف زیاد برق باعث قطعی برق می شود، وجود پاوربانک برای آن دسته از کسانی که سر و کارشان با کامپیوتر و گوشی موبایل است حتما لازم می شود.

توصیه می کنیم مقاله { برندسازی (برندینگ) چیست؟ } را مطالعه بفرمائید.

خاطرات قطعی برق

زمان دانشگاه را به یاد دارم که آن زمان هنوز پاوربانک به بازار نیامده بود. پروژه های درسی ما نیز اغلب با کامپیوتر انجام می شد و یکی دو روز پایانی تحویل پروژه، روزهای حیاتی برای دانشجوها به حساب می آمد و گاهی شب و روزمان پروژه می شد.

از قضای روزگار همین موقع ها هم برق قطع می شد و ما می ماندیم و یک کامپیوتر بدون برق و یک پروژه ناقصی که عملا بدون برق وجود خارجی نداشت.

آن موقع ها وجود پاوربانک را به خوبی احساس می کردم و این که چه خوب می شد چنین وسیله ای به بازار بیاید تا این که آرزو به دل نماندیم و این هم اختراع شد.

 

پاوربانک ها در صدراگیفت

پاوربانک ها در صدراگیفت

در مدت چند سال اخیر آنقدر پاوربانک ها پیشرفت کرده اند که باورنکردنی شده اند. از شکل ظاهری گرفته تا قابلیت ها و توانی که در شارژ کردن وسایل الکترونیکی دارند، روز به روز تغییر می کند. این وسیله آن قدر پرطرف دار است که در صدراگیفت هم جزو محصولات پرفروش به حساب می آید. شرکت ها و سازمان های مختلف پاوربانک تبلیغاتی را برای استفاده کارکنان یا به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود سفارش می دهند.

توصیه می کنیم مقاله { از مدیریت برند تا تحقیقات بازار و بازاریابی } را مطالعه بفرمائید.

خلاقیت های پاوربانکی

این جا می خواهم از خلاقیت ها و آخرین تغییرات پاوربانک ها با شما صحبت کنم. اگر به دنبال خرید پاوربانک هستید و یا می خواهید با جدیدترین قابلیت ها و خلاقیت های این وسیله آشنا شوید، جای خوبی آمده اید.

 

 

خلاقیت های پاوربانکی

این ویدئو را که در مورد پاوربانک های انگشتی است ببینید. این پاوربانک های ضدآب، قابل حمل هستند و بدون سیم شارژ می کنند.

 

پاوربانک های بدون سیم شارژر

از ظرفیت و اندازه پاوربانک ها گفتیم، اما سرعت پاوربانک ها نیز مسئله مهمی است. برای این که بتوانند به سرعت خودشان شارژ شوند و به سرعت نیز، بقیه وسایل الکترونیکی را شارژ کنند.

سریع ترین پاوربانک متعلق به شرکت چینی OPPO است که 50 وات توان خروجی دارد و می تواند یک باتری 3500 میلی آمپری را در مدت 35 دقیقه شارژ کند.

گذشته از این پاوربانک های بی سیم سرعت شارژ کردن سریع تری نسبت به نوع با سیم دارند، ضمن این که نیازی به کابل نیز ندارند و همین باعث راحت تر شدن شارژ وسایل الکترونیکی می شود.

برخی پاوربانک ها علاوه بر قابلیت شارژ بی سیم، یک یا دو درگاه نیز برای شارژ با سیم دارند که می توان هم زمان چند وسیله را با آن شارژ کرد.

پاوربانک های خورشیدی

برخی پاوربانک ها نیز خورشیدی هستند، یعنی علاوه بر این که می توانند با وصل شدن به پریز برق شارژ بشوند، می توانند با نور خورشید هم شارژ شوند.

به این صورت که بدنه پاوربانک با صفحات خورشیدی پوشانده شده است و به محض تابش نور خورشید، این انرژی به برق تبدیل می شود و در پاوربانک ذخیره می شود.

این پاوربانک ها برای کسانی مثل گردشگران و یا برای کسانی مثل کامیون داران که شغل شان به گونه ای است که معمولا دور از شهر و خانه هستند و به پریز برق همیشه دسترسی ندارند، گزینه بسیار مناسبی است.

پاوربانک به شکل خوراکی

 

برخی پاوربانک ها هم قابلیت های متوسطی دارند اما شکل ظاهری شان دستخوش تغییر شده است. این پاوربانک ها نیز به شکل انواع خوراکی ها ساخته شده اند که جنس آن ها از پلاستیک نرم است و توانایی تحمل ضربه را دارند. خوراکی ها آنقدر برای ما انسان ها لذت بخش و خوشمزه هستند که اشیا و وسایل مختلف را به شکل این خوراکی ها می سازند.

پاوربانک فانتزی شکل

پاوربانک های مورد پسند نوجوانان و جوانان

بعضی از پاوربانک ها نیز به شکل های فانتزی ساخته می شوند که این نوع پاوربانک ها بیشتر مورد پسند مخاطبان نوجوان و جوان است و به دلیل شکل ظاهری خاص آن ها، در جشواره ها و مسابقات می توان به عنوان جوایز و هدایا به این گروه سنی اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *