انواع هدایای تبلیغاتی

ساعت دیواری یک هدیه فوق العاده و ماندگار

ساعت دیواری
زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

آیا برای کسب و کار خود به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی مناسب می‌گردید و نمی‌دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ و یا برایتان سوال است که کدام هدیه تبلیغاتی ممکن است تاثیر بیشتری داشته باشد و وضعیت کسب و کار و تبلیغات شما را بهبود دهد؟ آیا تاکنون به ساعت دیواری فکر کرده اید؟

هدایای تبلیغاتی ابزاری کاملا سودمند و زودبازده در تبلیغات و بازاریابی برای کسب و کار شما هستند. هدایای تبلیغاتی شامل مواردی نظیر خودکار، دست‌بند، کیف، لیوان، ماگ، پیکسل، ساعت مچی، ساعت دیواری، مدادرنگی و بسیاری از موارد دیگر هستند.

این هدایا بسته به انتخاب شما برای کسب و کار شما در نظر گرفته می‌شوند و محتوا و طراحی لازم روی آن چاپ می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد. البته میزان تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی بیشتر به کیفیت آن، پیام آن، محتوا، کیفیت چاپ و موارد دیگری بستگی دارد که در ادامه برای شما شرح داده خواهد شد.

اما قبل از آن در مورد ساعت دیواری تبلیغاتی اطلاعاتی را ارائه می‌دهیم و سپس ویژگی‌های آن‌ها را خواهیم گفت و جاهایی که می‌توان از آن‌ها برای جذب مشتری و تبلیغات استفاده کرد را برای شما توضیح خواهیم داد.

اهمیت استفاده از ساعت دیواری در هدایای تبلیغاتی

معمولا همه‌ی ما ساعت دیواری‌های مختلفی بر دیوار خانه ی خود داریم و هیچ خانه‌ای را نمی‌توان یافت که ساعت دیواری نداشته باشد. ساعت دیواری تبلیغاتی یک هدیه از جانب یک شرکت یا کسب‌ و کار به افراد مختلف می‌باشد که می‌توانند آن‌ها را در منزل، اتاق‌ها و سایر قسمت‌های منزل یا محل کار نصب کنند. شاید بهتر باشد سرگذشت یک ساعت دیواری تبلیغاتی را نیز بخوانیم تا به اهمیت آن پی ببریم.

ساعت تبلیغاتی

دو سال پیش در منزل یکی از دوستان مهمان بودیم و وقتی زمان شام رسید و به غذاخوری خانه رفتیم همان ابتدای کار یک چیز نظرم را به خودش جلب کرد.

من آن موقع در بخش روابط عمومی صدراگیفت فعالیت می‌کردم و در سالن غذاخوری خانه نیز بر روی دیوار یک ساعت تبلیغاتی دیدم که اتفاقا مربوط به برند هدایای ما بود.

با کنجکاوی از صاحب خانه که از بهترین دوستانم بود پرسیدم که این ساعت تبلیغاتی چگونه به اینجا رسیده است؟ دوست من لبخندی زد و گفت: این هدیه و چند هدیه تبلیغاتی دیگر را یک شرکت بیمه به من هدیه داده است و به دلیل کیفیت بالای آن و همچنین جذابیت طرح و شکل ساعت تصمیم گرفتیم آن را در این قسمت از خانه نصب کنیم.

برای من بسیار لذت بخش بود که محصولاتمان را در زمان استفاده نزد مخاطبین می دیدم و با افتخار و غرور به آن نگاه می کردم.

از او پرسیدم که چه شد که این هدیه را گرفتید؟ گفت من معمولا هر سال خانه و ماشینم را بیمه می‌کنم و چون دقیقا نمی‌دانم کدام شرکت بیمه مناسب‌تر است معمولا شرکتی که امکانات بیشتری داشته باشد و بتواند جذبم کند را انتخاب می‌کنم.

این شرکت بیمه هر سال یکی از این هدایای تبلیغاتی را به من هدیه می‌دهد و چون بیمه‌ی معتبری هم هست یکی از مشتریان همیشگی آن‌ها شده ام.

در آخر به او گفتم که می‌دانی این هدیه مخصوص شرکتی است که در آن کار می کنم؟ صدراگیفت؟ او لبخندی زد و گفت پس باید این را به فال نیک بگیریم و در آخر در مورد کیفیت اقلام تبلیغاتی با هم گفتگو کردیم.

این سرگذشت یک ساعت دیواری تبلیغاتی بود که داستانش از شرکت ما شروع شد و به شرکت بیمه رسید و سپس به یکی از دوستانم رسید و من دوباره توانستم این ساعت را ملاقات کنم و تازه بعدا متوجه شدم که این ساعت را ما دوسال پیش تحویل مشتری داده بودیم و از این بابت یک نوستالژی و خاطره‌ای در گذشته هم در ذهنم گذشت.

این خاطره‌ای که تعریف کردم شاید بتواند بخشی از اهمیت هدایای تبلیغاتی خاص نظیر ساعت دیواری را به شما نشان دهد. در ادامه برخی از ویژگی‌های ساعت دیواری تبلیغاتی آورده شده است.

ویژگی‌های ساعت دیواری

  • ساعت دیواری هم در دسته‌ی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی جای دارد و هم برای مواردی که در بازاریابی در مکان‌هایی غیر از نمایشگاه باشد می‌توان از آن استفاده کرد.
  • ساعت دیواری در انواع اندازه و طرح‌های مختلف موجود است و بسته به انتخاب شما، نوع رنگی که مدنظر دارید و متناسب با برند شما است و طرح ساده و کلاسیک یا مدرن و سایر طرح‌هایی که موردنظر شما می‌باشند در اختیار شما قرار داده می‌شوند.
  • این ساعت‌ها مخصوصا ساعت‌هایی که در برند صدراگیفت ارائه می‌شوند نه تنها ظاهری با کیفیت دارند بلکه سیستم محرکه ساعت نیز بسیار قوی است و اینگونه نیست که ساعت به طور مثال بعد از یک ماه کار کردن از کار بیفتد. ساعت‌ها دقت و ظرافت بالایی دارند و می‌توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.
  • شعار و نام برند شما در دو حالت می‌تواند بر روی ساعت چاپ شود، در حالت اول در یکی از قسمت‌های پایین ساعت در جایی خالی محتوا، لوگو و یا شعار تبلیغاتی شما چاپ می‌شود و در حالت دوم داخل ساعت یعنی در جایی که عقربه‌ها در حال کار کردن هستند.
  • نکته‌ی مهم این است که ساعت‌های دیواری وزن کم و طراحی ساده‌ای هم دارند. شاید اگر قبل از این ساعت دیواری را هدیه گرفته باشید کاملا به این سادگی پی برده باشید. در هر حال می‌توان ساعت‌هایی با طرح‌هایی متفاوت نیز انتخاب کرد.

هدایای تبلیغاتی

تاثیر بیشتر تبلیغات با ساعت دیواری با کیفیت

شرکت‌ها و کسب و کارها ممکن است این هدایای تبلیغاتی را تهیه کنند اما نتیجه ی مطلوبی از آن نگیرند. این نتیجه گیری‌های کم‌بازده بیشتر به این دلیل است که نمی‌دانند چگونه از این هدایای تبلیغاتی بیشترین بهره را ببرند.

چند مورد از این مثال‌ها و اشکالات را در اینجا با هم بررسی می‌کنیم و سعی می‌کنیم راه‌حل مناسبی برای آن ارائه دهیم.

در یکی از نمایشگاه‌ها بودیم که به یکی از شرکت‌کنندگان هدیه‌ای داده شد اما همین که از نمایشگاه بیرون آمد آن را در کنار در ورودی گذاشت و رفت. به نظر شما دلیل آن چه بود؟

من جلوتر رفتم و هدیه را برداشتم و باز کردم، یک دستبند دخترانه، بله درست حدس زدید، به یک پسر دستبند دخترانه هدیه داده شده بود!!! خب واضح است که چنین هدیه‌ای چندان تاثیر نخواهد داشت. بهتر است مخاطب خود را بشناسید و نسبت به آن هدیه دهید.

به طور مثال ساعت دیواری را می‌توانید به آن دسته از مشتریانی بدهید که همراه با خانواده در نمایشگاه یا محل کسب و کار شما حضور دارند. به این صورت می‌توانید یک لبخند را به تمام اعضای خانواده هدیه دهید چرا که ساعت تبلیغاتی معمولا چیزی است که همه از آن به نحوی استفاده خواهند کرد.

مورد دومی که معمولا کسب و کارها در آن دچار افراط می‌شوند محتوایی است که بر روی هدیه ی تبلیغاتی می‌نویسند. به طور مثال واقعا نیازی نیست بر روی یک لیوان تبلیغاتی اسم شرکت خود و آدرس و شماره تلفن و شعار و خدماتی را که ارائه می‌دهید بنویسید.

این کار هدیه‌ی تبلیغاتی را عملا بی‌استفاده می‌کند. سعی کنید یک استراتژی ثابت و منطقی و کار شده در این زمینه داشته باشید و نسبت به آن اقدام به چاپ محتوا کنید.

ساعت تبلیغاتی را بهتر است در یک بسته‌بندی مناسب و یا کادوپیچ شده قرار دهید تا بتوانید تاثیرگذاری آن را بیشتر کنید. معمولا این کارها در نظر برخی بی‌اهمیت جلوه می‌کنند اما مطمئن باشید بر ذهنیت مخاطب نسبت به شما تاثیر زیادی دارند.

توصیه می کنیم مقاله { هدیه بهترین روش برای بدست آوردن و حفظ بازار } را مطالعه فرمائید.

نتیجه

خرید هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه‌ها و یا شرکت‌ها در سال‌های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است و این اتفاق خوبی می‌باشد چون با این هدایا هم مشتریان و شرکت‌کنندگان با حس خوب از گرفتن هدیه محل را ترک می‌کنند و هم شرکت‌ها فرصتی برای تبلیغات و بازاریابی پیدا می‌کنند و در هر صورت یک بازی دوسربرد است.

ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله‌ی مواردی است که می‌توانید برای کسب و کار خود تهیه کنید و به خانواده‌ها و افراد در مشاغل مختلف هدیه بدهید تا برای مدت‌ها بر روی دیوار خانه‌ یا محل کارشان بدرخشد و برای این‌ کار بهتر است ساعت دیواری را در طرح‌های مناسب و باکیفیت بالا تهیه کنید.

در مجموعه صدارگیفت با تنوع بسیار بالایی از ساعت دیواری تبلیغاتی با چاپ و کیفیت فوق العاده و تضمینی آماده ارائه خدمات به شما دوستان گرامی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *