هدایایی تبلیغاتی جدید، فرصتی برای بازاریابی محصولات

0

آیا شما یک شرکت تجاری دارید؟ آیا شما به دنبال پیدا کردن هدیه‌ای موثر برای تبلیغ نام شرکت خود هستید؟ ما در تلاش هستیم تا با ارائه جدیدترین و داغ‌ترین هدایایی تبلیغاتی، به پیشرفت و ارتقاء کسب و کار شما کمک کنیم. ما در این مقاله با معرفی جدیدترین و موثرترین محصولات تبلیغاتی، راه ارتباطی قوی بین مشتریان و شرکت تجاری شما برقرار می‌کنیم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی، محصول یا خدماتی است که یک شرکت یا یک بنگاه اقتصادی جهت معرفی نام کسب و کار خود و یا ترویج محصول به عنوان هدیه استفاده می‌کند. به همین دلیل نام تجاری خود را روی محصول حک کرده و آن را به مشتریان تقدیم می‌کند.

اولین هدایای تبلیغاتی در سال ۱۷۸۹ در ایالات متحده در دوره انتخابات جورج واشنگتن اهدا شد، این هدایای تبلیغاتی دکمه‌های یادبود، بودند. هرچند در اوایل قرن نوزدهم هیچ سازمانی برای ایجاد و توزیع اقلام تبلیغاتی وجود نداشت ولی استفاده از تقویم‌های تبلیغاتی و بعضی صنایع چوبی مرسوم بود.

در سال ۱۹۰۴ دوازده تولیدکننده تبلیغاتی با یکدیگر متحد شدند تا برای نخستین بار انجمن تجاری این صنعت تشکیل شود. این سازمان در حال حاضر به عنوان انجمن محصولات تبلیغات بین‌المللی یا PPAI معروف است.

در دهه‌های اخیر بسیاری از شرکت‌های تجاری در کشورهای مختلف، کالاهای تبلیغاتی خود را از طریق شرکت‌های توزیع‌کننده کالاهای تبلیغاتی تهیه می‌کنند. این توزیع‌کنندگان «توزیع‌کنندگان محصولات تبلیغاتی» یا «مشاوران تبلیغاتی» نامیده می‌شوند.

در سال‌های اخیر با پیشرفت فناوری و دسترسی عمومی به رسانه‌های دیجیتالی، ترویج محصولات تبلیغاتی شکل جدیدی به خود گرفته است؛ و کار تبلیغ و توزیع محصولات تبلیغاتی، در سرویس‌های خرید آنلاین صورت می‌گیرد؛ و بیشتر شرکت‌های تجاری وب سایت‌های را برای فروش محصولات خود راه اندازی کرده‌اند. شرکت‌های تجاری برای پیشی گرفتن از رقبا و جلب توجه مشتریان، هر روز محصولات تبلیغاتی جدید و موثری را به عنوان هدیه برای مخاطبان در نظر می‌گیرند.

هدایای تبلیغاتی جدید و مفید

هدایای تبلیغاتی به محصولاتی گفته می‌شود که پیام و لوگوی شرکت‌ها روی آن چاپ شده( نه الزاما) باشد. هدایای تبلیغاتی به منظور استفاده در بخش بازاریابی و برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولات تبلیغاتی متنوع می‌باشند و می‌توانند به روش‌های مختلف در استراتژی بازاریابی به کار گرفته شوند. این محصولات هدیه‌ای مناسب برای خانواده‌ها، در طول برگزاری نمایشگاه‌ها، در کنفرانس‌ها و سایر رویدادها می‌باشند. محصولات تبلیغاتی جدید یک هدیه ایده آل برای کارکنان سخت‌کوش و هدیه‌ای ارزشمند برای مشتریان هستند.

محصولات تبلیغاتی، متناسب با نیاز مشتریان هر روز در حال رشد و تغییر هستند و شرکت‌ها برای جلب توجه و رضایت‌مندی مشتریان، آیتم‌های جدیدی را به هدایای تبلیغاتی خود اضافه می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی جدید

جدیدترین هدایای تبلیغاتی شرکت‌ها

ما در این مقاله به جدیدترین و محبوب‌ترین محصولات تبلیغاتی که می‌تواند در جذب مشتریان برای کسب و کار شما موثر باشد اشاره می‌کنیم.

آیتم‌های تبلیغاتی سبز

هر فضای کاری و زندگی نیاز به گل و گیاهان سبز دارد. می‌توان فضای یک اداره را با گیاهان به یک محیط شاداب و سرسبز تبدیل کرد و یا دکورسیوان میز و محیط منزل را با گل و گیاهان سرسبز آراسته کنیم. گلدان تبلیغاتی یک فرصت خلاقانه برای شماست

بسته بذر تبلیغاتی

بسته‌های بذر تبلیغاتی:  یک راه مناسب و سازگار با محیط‌زیست در تبلیغ برای کسب و کار استفاده از بسته‌های بذر تبلیغاتی می‌باشد. بسته‌های بذر تبلیغاتی تاثیر بلند مدتی بر تبلیغات کسب و کار شما دارد دانه‌های گل و گیاه به آرامی رشد می‌کنند. مخاطبان و مشتریان با هر بار دیدن رشد و شکوفا شدن دانه‌های گل و گیاه به کسب و کار شما فکر می‌کنند.

کیت گل و کیت گیاهی: با کیت‌های گل و گیاه محیط کار خود را سرسبز و شاداب کنید. بسیاری از کیت‌های گیاهی، دارای گیاهان رنگارنگ و زیباهستند که گل‌های زیبا از آن شکوفا می‌شوند و دکوراسیون فوق‌العاده‌ای به محل کار و زندگی شما می‌بخشد. کیت های گل و گیاه یک راه سازگار با محیط‌زیست برای تبلیغ کسب و کار شرکت‌های تجاری است. شما می‌توانید با استفاده از هدیه دادن این کیت‌ها، در رویدادها ، نمایشگاه ها و مکان‌های عمومی، مخاطبان و مشتریان زیادی را با کسب و کار خود آشنا کنید.

هدایای تبلیغاتی شارژر خورشیدی: با یک شارژر خورشیدی می توانید بدون هزینه زیاد وسایل خود را شارژ کنید. شارژر خورشیدی از پلاستیک ساخته شده و دارای یک پانل کوچک خورشیدی است. این ابزار دارای پوشش‌هایی برای بستن پانل خورشیدی است. شما به راحتی می‌توانید شارژر را بدون آسیب رساندن به پانل، حمل کنید. شارژرهای خورشیدی در تلفن، دوربین‌های دیجیتال، تلفن‌های هوشمند و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. پس یک شارژر خورشیدی یک هدیه عالی برای روابط شرکت شما با مشتریان و مخاطبان می‌باشد.

دستگاه ماساژ دستی: در دنیای امروز، خیلی از افراد وقت مناسب برای انجام کارهای رفاهی و ورزشی را ندارند یک هدیه سبک و قابل حمل برای ماساژ گردن، گره‌های شانه و تسکین درد عضله بسیار کارساز و مفید است. این ماساژور دستی یک هدیه‌ای عالی برای مقابله با دردهای ناشی از زیاد نشستن و گرفتگی عضلات بدن می‌باشد.

فلاسک ها : این فلاسک ها آب سرد را به مدت ۲۴ ساعت و آب گرم را به مدت هشت ساعت نگه می‌دارد. جنس این فلاسک ها از فولاد ضدزنگ، بسیار قوی و بادوام است. طراحی بدنه فلاسک براق است و چاپ لوگو به راحتی بر روی آن دیده می‌شود.

هدایای تبلیغاتی و مسائل اجتماعی _ فرهنگی و زیست محیطی

آیتم‌های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار برای سازمان‌های غیر تجاری مانند مدارس و مؤسسات خیریه، نقش به سزایی در تامین بودجه و جمع‌آوری کمک‌های خیریه برای این مراکز ایفا می کند. نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی به منظور آگاهی رسانی از موارد خاص مانند بیماری ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. نمونه برجسته از این موارد برای ارتقاء آگاهی از بیماری سرطان است. برای حمایت از بیماران سرطانی و همچنین برای حمایت از برنامه‌های تحقیقاتی در مورد این بیمارها، سالانه هدایایی برای تامین بودجه این بخش جمع آوری می‌شود.

کالاهایی برای محیط زیست

یکی دیگر از مسایل که در ارائه هدایای تبلیغاتی به آن باید توجه شود، تامین کالاهایی است که به منابع طبیعی و حفظ محیط‌ زیست کمک می کنند. کالاهایی که برای محیط زندگی مضر نباشند و در تهیه آن از موادی استفاده شود که زباله‌های آن قابل بازیافت و راحت تجزیه‌پذیر باشند. و از لحاظ سلامت عمومی، رفاه و زیست محیطی از مراحل تولید تا دفع نهایی، مشکلاتی را برای انسان ها و محیط به دنبال نداشته باشد.

خلاصه

هدایای تبلیغاتی در واقع یک روش برای تشکر و قدردانی از مشتریان فعلی و یک راه بسیار عالی برای به دست آوردن مشتریان جدید است. به منظور بازاریابی و جذب مشتری، شرکت‌ها نام لوگو و کسب و کار خود را روی محصولات حک کرده و آن را به عنوان هدیه به مشتریان و مخاطبان اهداء می‌کنند. شرکت‌های تجاری برای پیشی گرفتن از رقبا و برای به دست آوردن مشتریان جدید، هر روز محصولات جدیدتر و کاربردی‌تر را به عنوان هدیه برای مخاطبان در نظر می‌گیرند. پس اگر می‌خواهید از قافله عقب نمانید مجموعه هدایای تبلیغاتی صدرا جدیدترین و موثرترین هدیه تبلیغاتی را با بهترین کیفیت و قیمت به شما معرفی می‌کند.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.