ساعت دیواری نگین دار هدیه ای ارزشمند برای مخاطبان خاص

0

از مدل‌های ساعت‌ دیواری کدام یک را بیشتر می‌پسندید؟

ساعت‌های دیواری جزء اسباب ضروری هر خانه ای هستند و به جرات می‌توان گفت در همه‌ی خانه‌ها حداقل یک ساعت دیواری وجود دارد. زندگی مدرن روی عقربه‌های ساعت دیواری جریان دارد.

مدل های ساعت دیواری بسیار زیاد هستند. از ساعت دیواری های فانتزی گرفته تا ساعت دیواری کلاسیک  و حتی اسپرت. اجازه بدهید باز سوالم را تکرار کنم: از بین این مدل‌ها کدام یک را بیشتر می‌پسندید؟

تا حالا با ساعت دیواری نگین دار آشنا شده اید؟ مایلم در اینجا راجع به این ساعت‌های شیک و لوکس با هم صحبت کنیم. تا هم با این ساعت‌ها بهتر آشنا شویم و هم بتوانیم برای هدیه دادن و یا خرید برای منزل انتخاب درست و مطمئن‌تری داشته باشیم.

قابی ماندگار روی دیوار خانه شما

این قاب ماندگار را نگاه کنید:

ساعت دیواری

یکی از بستگان تعریف می کرد، مدت‌ها پیش چنین ساعتی را از دوستی هدیه گرفتم و روی دیوار اتاقم نصب کردم و این نگین‌های زیبا و جذاب با هر بار درخشش چشم‌های آدم را به خودش خیره می‌کند. ساعت‌های نگین دار قدمتی طولانی دارند. از همان موقع که نگین کاری روی پارچه و چوب انجام می‌شد، وسایل خانه نیز نگین کاری می‌شدند و ساعت‌ نگین‌دار هم برای همان دوران است.

با این حال از منظر زیبایی شناسی، ساعت‌های نگین دار با تعدادی نگین در قسمت‌های مختلف آن یادآور ستاره‌های آسمان است و با هر بار نگاه کردن به ساعت دقیقا چنین حسی در مورد آن داریم.

حالا یک سوال دیگر: این ساعت چه ویژگی‌های دیگری دارد که آنقدر مورد توجه واقع شده است؟

ساعت نگین‌دار در انواع طرح وجود دارد، طرح‌های دایره‌ای معمول‌ترین نوع آنهاست ولی طرحی‌های مربعی، مستطیلی و چندضلعی هم وجود دارند که در نوع خودشان جالبند. طرح‌های غیرمنظم آن‌ هم بسیار فانتزی هستند و جذابیت‌های خاص خودشان را دارند.

جنس این ساعت‌ها می‌تواند هر چیزی باشد. فریم دور آن عموما استیل یا آلومینیوم است که درخشندگی عجیب و غریبی به آن‌ بخشیده‌اند و داخل آن بیشتر از پلاستیک مقاوم ساخته شده است و نگین‌ها در قسمت‌های مختلف آن پراکنده شده‌اند.

تازه می‌رسیم به نحوه چینش نگین‌ها روی ساعت. تم بک‌گراند یا پس‌زمینه معمولا سیاه است تا نگین‌ها بهتر روی آن خودنمایی کنند. تم سیاه برای ساعت خیلی کم مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولا بیشتر ساعت‌هایی که در بازار وجود دارند سفید هستند و رنگ‌های روشن دارند. اما رنگ سیاه هم به نحو دیگری جذاب است و با این نگین‌ها راحت‌تر می‌توان از این رنگ استفاده کرد.

یک تم سیاه و تعدادی نگین درخشان روی آن، ترکیب جذابی است، این طور نیست؟

چینش نگین‌ها معمولا با نظم خاصی انجام می‌شود، در برخی ساعت‌ها نگین‌ها به صورت یکنواخت روی سطح آن کار گذاشته می‌شوند و در برخی دیگر طرح‌هایی نظیر طرح دایره در کناره‌ها یا طرح‌های منظم دیگری که در قسمت‌های مختلف ساعت قرار می‌گیرند.

گاهی طرح یک مربع در نقطه‌ی میانی ساعت انجام می‌شود و گاهی طرح‌هایی مثل مارپیچ و یا هزارتو و… روی آن طراحی می‌شود که هر کدام به نحوی جذاب و جالب توجه هستند.

این ساعت‌ها عموما در سایزهای کوچک وجود دارند، اما سایزهای بزرگ آن‌ها هم وجود دارد که مسلما قیمت آن نیز متفاوت است، با این حال این ساعت‌ها قیمت چندان زیادی ندارند و جزء مدل‌های ساعت دیواری ارزان‌ قیمت محسوب می‌شوند.

ساعت دیواری نگین دار تبلیغاتی

اگر صاحب کسب و کاری هستید و دوست دارید برای مشتریان و مخاطبان و یا کارمندان خود هدیه ای بگیرید. مسلما دوست دارید که این هدیه ارزشمند و در عین حال زیبا باشد.

نظر شما در مورد زیبایی‌های ساعت دیواری نگین دار چیست؟

ساعت دیواری تبلیغاتی چند ویژگی‌ خاص تبلیغاتی دارد:

  • ساعت دیواری نگین دار همیشه روی دیوار خانه است و هر بار که چشم یک نفر به آن می‌افتد در حقیقت به این معناست که به یاد برند شما افتاده است و این تاثیرگذاری و درگیر شدن مخاطب دقیقا هدفی است که تبلیغات به معنای عام به دنبال آن است.
  • خانه معمولا جایی برای جمع شدن دوستان و فامیل است و این دوستان و فامیل و آشناها با دیدن این ساعت نگین دار جذاب که در همان ابتدای کار چشم‌ها را به خود خیره می‌کند و نام یا لوگوی برند شما هم روی آن خودنمایی می‌کند به نحوی دیگر و با وجهه‌ای بسیار زیبا با شما آشنا می‌شوند.
  • ساعت دیواری نگین دار بسیار لوکس و شیک است و زیبایی خیره کننده‌اش دقیقا مناسب هدیه دادن است و وقتی چنین هدیه‌ای را به مخاطبان خود می‌دهید برق شادی و هیجان را در چشم‌هایش می‌بینید و این دقیقا چیزی است که شما برای جذب مشتریان وفادار و گسترش بازار خود نیاز دارید. یک نقل قول بسیار جالب در این مورد وجود دارد که «اگر کارکنان و مشتریان و مخاطبان شما راضی و خوشحال باشند یعنی در کار خود موفق هستید».

چگونه می‌توان تاثیر تبلیغاتی ساعت دیواری نگین دار را چند برابر کرد؟

کیفیت حرف اول را می‌زند. می‌توانید ساعت دیواری نگین دار بی کیفیت خریداری کنید و با این کار نه تنها هیچ ارزشی به برند  خود اضافه نمی‌کنید بلکه باعث دلزدگی مشتریان و مخاطبان خود می‌شوید و پول خود را هم دور ریخته اید. اگر می‌خواهید تاثیر درست و حسابی بگذارید باید روی کیفیت حساسیت به خرج دهید.

در مجموعه هدایای تبلیغاتی صدرا کیفیت حرف اول را می‌زند و گواه ما مشتریانی هستند که از ما خرید کرده اند و سالهاست که با ما همکاری دارند.

بعد از کیفیت نحوه‌ی هدیه دادن نیز مهم است. بسته‌بندی مناسب را فراموش نکنید. بسیار دیده شده است که هدایای تبلیغاتی بدون هر گونه بسته بندی و یا کادوپیچی هدیه داده می‌شوند. این اشتباه محض است. به نظر شما بهتر نیست با کادوپیچی و بسته بندی مناسب لذت و هیجان باز کردن هدیه را به مخاطب خود بدهیم؟

لذت باز کردن هدیه یکی از زیباترین لذت های دنیاست و چه لذتی زیباتر از این که بعد از باز کردن هدیه با یک ساعت نگین دار جذاب و خیره کننده مواجه شوید؟

زمان بندی هدیه دادن هم مهم است اینکه این هدیه را کجا و به چه دلیلی به مخاطب بدهید تا به مخاطب خود ارزشمندی را القا کنید. با این حال این هدایا معمولا در نمایشگاه‌ها، نظیر نمایشگاه بین المللی تهران و یا نمایشگاه‌های داخلی استفاده می‌شوند. اما نمایشگاه‌ها تنها مورد استفاده برای این هدایا نیستند. می‌توانید مشتریان خاص خود را شناسایی کنید و بعد از یک خرید این هدیه را به او بدهید تا خریدش لذت‌بخش‌تر از همیشه باشد.

ساعت دیواری نگین دار

بسته به خدماتی که ارائه می‌دهید نوع هدیه دادن شما هم می‌تواند متفاوت باشد و بعد از همه‌ِ‌ی اینها حالا نوبت چاپ است. کیفیت چاپ و چیزی که قرار است روی ساعت درج کنید بسیار مهم است. اگر زیاده روی کنید مسلما باعث دلزدگی مخاطب خود می‌شوید چون هیچکس روی دیوار خانه‌ی خود ساعتی که آدرس و شماره تلفن شما روی آن نوشته شده باشد را نصب نمی‌کند.

باید در این زمینه خلاقیت به خرج بدهید، یک شعار تبلیغاتی جالب، یک نوشته فانتزی و جالب توجه و… می‌توانند تاثیری چند برابری داشته باشند. کیفیت چاپ و نوع چاپی که استفاده می‌کنید هم اهمیت زیادی دارد و شما با مجموعه هدایای تبلیغاتی صدرا می‌توانید بدون هر گونه نگرانی از این بابت، بهترین کیفیت چاپ را تحویل بگیرید. ساعت نگین دار شما حالا آماده است تا نقشی همیشگی را برای تبلیغات و اثرگذاری و بازاریابی شما ایفا کند.

جمع بندی

ساعت نگین دار زیباست. این ساعت‌ها در کسری از ثانیه توجه ما را به خودشان جلب می‌کنند و روی دیوار خانه و اتاق‌ها نیز خودنمایی می‌کنند. انواع مختلف آن‌ها با طرح‌های جالب توجه و زیبا برای هر هدفی کارگشا هستند، مخصوصا اگر این هدف، هدیه دادن یک کادوی زیبا به کسانی باشد که دوستشان دارید و برای شما اهمیت دارند.

ساعت دیواری نگین دار از آن دسته هدایای تبلیغاتی خاص و جذاب هستند که علاوه بر اینکه نقش برند شما را به صورت همیشگی روی دیوار خانه دارند، زیبایی، ظرافت و جذابیت خاص خودشان را هم دارند و حالا نوبت شماست که انتخاب کنید. دوست دارید بین مشتریان و مخاطبان، وجهه‌ی برند شما، زیبا و ظریف و جذاب باشد؟ به نظر شما چکار باید کرد؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.