نوشتن آسان و راحت با خودکار استدلر

0

می‌دانید چرا آدم‌ها وقتی بزرگ می‌شوند به‌جای مداد با خودکار می‌نویسند؟ برای اینکه یاد بگیرند که هر اشتباهی پاک نمی‌شود. می‌خواهم در این مقاله از خودکاری بگوییم که یکی از رهبران معروف سیاسی شیفته آن بوده است. حتی زمان مرگش یکی از این خودکارها در دستش بوده است. می‌خواهم از خودکارهای استدلر بگوییم. روایت است که اگر برای امضای سندی خودکاری غیر از خودکار مدل استدلر پیش هیتلر می‌بردند سریع آن خودکار را پرت می‌کرد. چون دوست داشت سرنوشت ملت خود را با خودکار مورد علاقه‌اش رقم بزند.

تاریخچه ساخت خودکارهای استدلر

اولین بار خودکار در سال ۱۸۸۸ میلادی به نام جان لود ثبت شد. او دباغ چرم بود و سعی داشت قلمی بسازد که بتواند روی چرم‌های دباغی شده خود بنویسد. کاری که بقیه نوشت‌افزارها توانایی انجام آن را نداشتند. در سال ۱۹۳۱ یک مخترع مجارستانی به نام لازلو بیرو خودکار نوک ساچمه‌ای را اختراع کرد.

اما شرکت نوشت‌افزار استدلر توسط یوهان سباستین استدلر در سال ۱۸۳۵ در شهر نورنبرگ آلمان تأسیس شد. ریشه این شرکت به سال ۱۸۶۲ باز می‌گردد، زمانی که مراجع کنندگان به استدلر به‌عنوان یک هنرمند درزمینه ساخت قلم رجوع می‌کردند. استدلر مجوز شهرداری برای تولید قلم‌موی سیاه، خودکار قرمز و مداد رنگی را در کارخانه صنعتی خود دریافت کرد. در سال ۱۸۶۶ این شرکت ۵۴ کارمند را استخدام کرد و تولید ناخالص سالیانه قلم را افزایش داد.

شرکت تولید خودکار استدلر بین سال‌های ۱۹۰۰ و ۱۹۰۱ مدل‌های مارس و نوریس را تولید کرد. در سال ۱۹۲۲ یک شعبه دیگر این شرکت در نیویورک تأسیس شد. در سال ۱۹۳۷ طیف وسیعی از محصولات این شرکت به‌وسیله ابزارهای پیشرفته مکانیکی به تولید انبوه رسید. در سال ۱۹۵۰ یکی نوع مداد که از جنس چوب بود تولید شد. چهار سال بعد نام تجاری Lumocolor ثبت شد. این نام تجاری طیف گسترده‌ای از محصولات استدلر را شامل می‌شد. در سال ۱۹۶۲ شرکت استدلر شروع به تولید خودکارهای فنی و پیشرفته کرد.

در سال ۲۰۱۰ مدل‌های flmo، MALI، Aquasoft  و مارک‌های دیگر تحت نام شرکت استدلر به بازار عرضه شد. این شرکت در سال ۲۰۱۰ سابقه ۱۷۵ ساله خود را در تولید خودکار و سایر نوشت‌افزارها جشن گرفت.

نوشت‌افزارهای استدلر

شرکت نوشت‌افزار استدلر یک شرکت تولیدکننده حرفه‌ای درزمینه تولید انواع قلم‌ها و ابزارهای طراحی و مهندسی است. این شرکت توسط یوهان سباستین استدلر تأسیس شد و تولیدکننده انواع زیادی از ابزارهای نوشتن ازجمله خودکارهای استدلر، مدادهای حرفه‌ای و چوبی، خودنویس و روان‌نویس و غیره … است. همچنین این شرکت تولیدکننده انواع پاک‌کن‌های پلاستیکی و دیگر لوازم جانبی نوشتن و نقاشی است. خودکارها و سایر نوشت‌افزارهای استدلر در آلمان، بریتانیا، ژاپن، استرالیا و اندونزی ساخته می‌شوند.

خودکارهای استدلر ابزاری هستند که توسط مهندسان، طراحان، دانش آموزان و دانشجویان بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خودکارها در طیف وسیعی از رنگ‌ها با جوهر مرغوب و شماره نوک متناسب به نیاز شما در دسترس است.

خودکارهای استدلر یکی از محبوب‌ترین برندها در تمام نقاط جهان است چون عمل نوشتن با آن آسان و راحت است. این خودکارهای ایده آل در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. جوهر این خودکارها مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد و در برابر موادی مانند اسید، آب، الکل و اشعه ماوراءبنفش مقاوم هستند. این جوهر حاوی چربی و روغن است به همین دلیل برای سال‌های طولانی در داخل مخزن خودکار، بدون از دست دادن خاصیت خود، به شکل مطلوب و قابل استفاده باقی می‌ماند.

فلسفه شرکت استدلر اهمیت زیادی به محیط‌زیست می‌دهد. هر کارمند نقش زیادی در انجام مسئولیت‌های خود نسبت به حفظ محیط‌ زیست دارد. درنتیجه این شرکت محصولات خود را با استانداردهای زیست‌محیطی تولید می‌کند و تمام محصولات خود را سازگار با محیط‌ زیست به بازار عرضه می‌کند.

آسان و راحت بنویسید

ویژگی خودکارهای استدلر

نوک خودکارهای استدلر از جنس فلز، برنج و تنگستن ساخته می‌شود. نوک این خودکارها به‌راحتی جوهر را به سطح کاغذ منتقل می‌کند و در برابر فشار مقاوم هستند این بدان معنی است که هنگام نوشتن با فشار زیاد، آسیبی به نوک خودکار وارد نمی‌شود.

طراحی خودکارهای استدلر به‌صورت مثلثی ارگونومیک است که شما با اطمینان کامل می‌توانید خودکار را نگه دارید و برای کسانی که به مدت طولانی به نوشتن می‌پردازند مشکلی ایجاد نمی‌کند. مدل‌های خودکار استدلر یک دستگیره روی بدنه خوددارند که در هنگام نوشتن از لغزش دست شما جلوگیری می‌کند؛ و شما می‌توانید با خیال راحت به نوشتن در مدت طولانی ادامه دهید.

یکی دیگر از ویژگی‌های خودکار استدلر سازگاری جوهر آن در دما و فشار هوای متفاوت است؛ یعنی جوهر آن جوری تنظیم شده که در دماها و فشارهای مختلف، کمتر دچار تغییر حالت شده و جوهر آن به بیرون نشت نمی‌کند.

مدل‌های معروف خودکارهای استدلر

شناخته‌شده‌ترین محصولات استدلر در بازار ایران، انواع مدادهای مشکی و مداد رنگی ازجمله مداد camel، محصولات سری نوریس، مدادهای تخصصی لوموگراف و مدادهای پیشرفته wopex می‌باشد. درزمینه تولید خودکار می‌توان به دو مدل آلانس و تری پلاس اشاره کرد که این خودکارها از معروف‌ترین تولیدات این شرکت هستند.

خودکار استدلر مدل تری پلاس: این خودکار با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری و تطابق با ارگونومی دست‌ ساخته شده است. خودکارهای مدل تری پلاس دربسته‌های چهارتایی و هشت‌تایی بسته بندی شده است. جنس بدنه آن از پلاستیک است و در هنگام نوشتن با این خودکار، فشاری به انگشتان دست وارد نمی‌شود. این محصول در انواع رنگ‌های مختلف و متناسب باسلیقه مشتریان تولید و عرضه می‌شود.

مدل آلانس: یکی دیگر از خودکارهای معروف شرکت استدلر مدل آلانس است جنس نوک خودکار آلانس از برنج و فلز و جنس بدنه آن از پلاستیک ساخته می‌شود این خودکار در رنگ‌های مختلف موجود است و جوهر آن در کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌شود.

مدل stick: یکی دیگر از مدل‌های خودکار استدلر، مدل stick است. این خودکار یکی از تولیدات قدیمی شرکت استدلر است. این خودکارها در رنگ‌های آبی، مشکی، قرمز و سبز در بازار موجود می‌باشند جنس بدنه آن از پلاستیک ساخته‌شده و دربسته‌های ۴ الی ۵ عددی قرار دارند.

کاربرد تبلیغاتی خودکارهای استدلر

کاربرد تبلیغاتی خودکارهای استدلر

خودکارهای تبلیغاتی تأثیر زیادی در جذب مشتریان دارند و یکی از ابزارهای پرکاربرد در بازاریابی برای شرکت‌ها هستند. استدلر با ترکیبی از دانش و تجربه ساخت بیش از ۱۷۰ ساله، دارای طیف وسیعی از قلم‌های باکیفیت است. خودکارهای استدلر همان چیزی است که شرکت شما به آن نیاز دارد تا همه مردم تصویر بزرگی از کسب و کار شما دز ذهن خود به‌جای بگذارند.

دلایل بسیاری وجود دارد که شما از خودکارهای استدلر برای هدیه استفاده کنید. ازجمله اگر بخواهید از کارکنان و کارمندان شرکت خود با هدیه‌ای ویژه تشکر و قدردانی کنید. خودکارهای استدلر هدیه و پاداش عالی برای این کار است. چون خودکارها ابزاری پرکاربرد هستند و همیشه در دفتر، محل کار، مدرسه و در کنفرانس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و مصرف‌کنندگان با هر بار استفاده از آن، برند تجاری شما را به یاد خواهند آورد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را هم مطالعه کنید: بهترین هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار شما چیست؟

 

خودکارهای استدلر در رنگ‌های متنوع

شرکت صدراگیفیت مجموعه‌ای از خودکارهای استدلر را با مدل‌ها و رنگ‌های متنوع جمع‌آوری کرده است. اگر شما به دنبال رونق دادن به کسب و کار خود هستید می‌توانید این خودکارها را سفارش دهید. شرکت صدراگیفیت با روش چاپ تامپو و با دقت و ظرافت باورنکردنی، آرم و نام شرکت تجاری شما را روی آن ثبت می‌کند. شما می‌توانید این خودکارهای تبلیغاتی را در رویدادهای ویژه به‌عنوان هدیه به مشتریان و مخاطبان اهدا کنید و پیام کسب و کار خود را به دیگران منتقل کنید.

خلاصه

شرکت استدلر در ۱۸۳۵ توسط سباستین استدلر در شهر نورنبرگ آلمان تأسیس شد. این شرکت یکی از شناخته‌ترین شرکت‌های دنیا، درزمینه تولید نوشت‌افزار می‌باشد. خودکارهای استدلر یکی از باکیفیت‌ترین نوشت‌افزارهای این شرکت است و در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و جنس‌های متنوع تولید می‌شود. شرکت صدراگیفیت کلکسیونی از خودکارهای استدلر را در اختیار دارد. شما می‌توانید با خرید این خودکارها و چاپ کردن لوگوی تجاری شرکت خود روی آن، پیام کسب و کار خود را به گوش مشتریان و مخاطبان برسانید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.